Cennik toreb papierowych

Od czego zależy cena toreb papierowych?

Cena toreb papierowych uzależniona jest od przynajmniej kilku czynników, a w tym m.in. :

  • techniki zadruku,

  • sposobu wykończenia (np. poprzez laminowanie),

  • gramatury papieru,

  • rozmiarów torby papierowej,

  • budowy torby (dotyczy m.in. toreb na wino, toreb do zastosowań gastronomicznych itd.),

  • koloru,

a także kilku pomniejszych elementów takich jak np. rodzaj uchwytu. *

* ostateczna wysokość rachunku to także wynik samego nakładu, który jednostkowo pozwala na optymalizację ceny pojedynczej torby papierowej nawet o ok. 70%.

Torby papierowe cennik podstawowy

Ile kosztują tradycyjne torby papierowe?

W zależności od powierzchni zadruku oraz wielkości zamówienia, standardowe torby papierowe to koszt w zakresie od 50 groszy do 18 groszy – odpowiednio przy nakładach na poziomie 100 oraz 3,000 sztuk lub więcej.

Najtańszymi produktami dostępnymi w sprzedaży są torby papierowe płaskie szare oraz białe ze skręcanymi oraz płaskimi uchwytami.

Klienci, którzy szukają nieco bardziej wyrafinowanych realizacji powinni liczyć się, że za torbę papierową kolorową zapłacą jednostkowo od około 50 groszy do niespełna 1 złotówki – to zdecydowanie więcej od wcześniej wspomnianych przez nas toreb szarych i białych (wyróżniamy przynajmniej kilkanaście zróżnicowanych odmian barwowych).

Cennik toreb papierowych na wino

Torby papierowe są jedynym z bardziej kosztownych produktów dostępnych w sprzedaży. Przy zamówieniach detalicznych od 100 produktów, 1 torba na wino przygotowana w oparciu o standardowy papier kraft o gramaturze 50 i 70 gramów ma 1 metr kw. (odpowiednio ścianki boczne i podstawa) to koszt od niespełna 60 do około 70 groszy.

Torby srebrne – dla najbardziej wymagających

Cennik toreb srebrnych i złotych ze skręcanym uchwytem rozpoczyna się od ok. 80 groszy – w zależności od oczekiwań klienta oraz rozmiarów produktu, najdroższe egzemplarze to koszt niespełna 1,20 zł netto.