Ekskluzywne torby papierowe ze skręcanym uchwytem. Do zastosowań uniwersalnych

Najpopularniejszymi produktami wśród toreb papierowych są te ze skręcanymi uchwytami. Delikatna budowa nadaje im niepowtarzalnego charakteru, który doceniają nie tylko właściciele sieci odzieżowych, ale i przedsiębiorcy we wszystkich pozostałych sektorach działalności.

Schowasz w nich prezent i zrobisz małe zakupy

Torby papierowe ze skręcanym uchwytem znajdują szerokie zastosowanie w biznesie. Chętnie wykorzystywane są do pakowania ekskluzywnych produktów spożywczych (popularne m.in. w sklepach z żywnością ekologiczną), kosmetyków, ale i nagród, zestawów upominkowych lub gadżetów podczas branżowych konferencji oraz przy wielu innych okolicznościach.

W zależności od rozmiarów i gramatury, torby papierowe ze skręcanym uchwytem bywają stosowane także przez sieci specjalizujące się w sprzedaży elektroniki lub odzieży i obuwia.

Czy torby papierowe ze skręcanym uchwytem są wytrzymałe?

Pod względem technicznym, torby papierowe ze skręcanym uchwytem są nieco mniej wytrzymałe np. od tych z wklejanymi uchwytami płaskimi, dlatego niespecjalnie sprawdzają się jako codzienne produkty do pakowania zakupów spożywczych (wąski uchwyt bywa także mało komfortowy podczas noszenia większych ciężarów).

Przyjmuje się, że mniejsze torby wykazują nośność od 1-2 do około 8-10 kilogramów.

Wybór właściwej torby nie jest trudny

Torby papierowe ze skręcanym uchwytem dzielimy ze względu na:

Rozmiar:

  • małe: na ogół od 19 do 21 centymetrów *

  • średnie: na ogół od 32 do 42 centymetrów *

  • duże: na ogół od 54 do 49 centymetrów *

odpowiednio szerokość i wysokość.

Barwę:

  • szare: ekologiczny papier szary z odzysku; dobrze prezentuje się w połączeniu z mocnymi i ciemniejszymi barwami (czerń, brąz, zieleń),

  • białe: uniwersalne torby o szerokim zastosowaniu i przystępnej cenie; nieco droższe od modeli szarych – ułatwiają ekspozycję kolorowych treści przy zadruku.

  • kolorowe: najdroższe rozwiązania dla wymagających. Kolorowe torby to doskonały sposób na lokowanie marki w sposób zgodny CI firmy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Prowadzisz gastronomię? Zdecyduj się na dedykowane rozwiązania: torby papierowe z szerokim dnem

Torby o szerokim dnie, przygotowywane z myślą o właścicielach biznesów spożywczo-gastronomicznych stają się coraz popularniejszymi produktami, a to m.in. dzięki...

Zamknij