ESSE – wiodący producent toreb papierowych w Polsce

Drukarnia ESSE powstała w odpowiedzi do rosnących potrzeb polskich klientów detalicznych, instytucjonalnych i biznesowych, którzy wykorzystują na co dzień torby papierowe do promowania swoich produktów i/lub usług.

Ze względu na 7-letnie doświadczenie w branży – zbudowaliśmy firmę, który gwarantuje dostęp do wytrzymałych, nowoczesnych i ekologicznych toreb reklamowych dopasowanych do Państwa indywidualnych oczekiwań. Nasi specjaliści zapewniają realizację nadruków na produktach o podwyższonej jakości, a w tym m.in. na torbach o różnym nasyceniu barwowym oraz zastosowaniu.

W naszym zespole pracują specjaliści z zakresu poligrafii oraz reklamy, którzy wspierają naszych klientów na każdym etapie prac – od produktu do wdrożenia.

Nasza oferta [torby papierowe producent ESSE]

Gwarantujemy Państwu dostęp do szerokiej gamy produktowej. W naszym portfolio znalazły się m.in.:

Zapewniamy, że jako producent torby papierowe oferowane przez naszych specjalistów wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu poligraficznego (wykorzystujemy technologię sitodruku), uzyskujemy satysfakcjonujący poziom wierności barwowej z oryginalnymi projektami.

Standard obsługi klienta

Naszym klientom oferujemy rozwiązania, które łączą w sobie wysoką trwałość zadruku oraz optymalne koszty wdrożeniowe. Wierzymy, że dzięki realizacji zleceń z pasją, dostarczmy produkty, które pomagają naszym klientom w dotarciu do strategicznych partnerów w branży i kompletną realizację ich celów biznesowych.

[…] w ciągu kilku lat w zasadniczy sposób rozszerzyliśmy asortyment naszej firmy. Dziś jako jeden z czołowych producentów toreb papierowych jesteśmy w stanie zagwarantować odpowiedni bilans między jakością, a ceną naszych produktów” – ocenia jeden z przedstawicieli producenta ESSE.

Proponujemy kilka modeli rozliczeń w zależności od nakładu oraz papier o zróżnicowanej gramaturze w zależności od preferencji i oczekiwań naszych klientów.

Kontakt z producentem toreb papierowych

Nazwa i adres firmy: Drukarnia ESSE, ul. Kniaziewicza 29, 76-200 Polska.

Adres kontaktowy: biuro@drukarnia.org.pl

Telefon kontaktowy: +48 59 333 50 05