Torby papierowe na wino to prestiż i ekologia, czyli dlaczego zyskują na popularności

Torby papierowe na wino to dobre i sprawdzone rozwiązanie stworzone z myślą o profesjonalnych winiarniach oraz sklepach dystrybuujących ten szlachetny trunek. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane przy projekcie i druku toreb to szansa na wyjątkową ekspozycję swojej marki.

Czy torba papierowa nie rozerwie się podczas transportu?

Papier wykorzystywany do produkcji toreb papierowych wyróżnia się odpowiednio wysoką gramaturą na poziomie do ok. 70 gramów na 1 metr kwadratowy, co gwarantuje spodziewaną wytrzymałość nośną (głównie dwuwarstwowy papier typu kraft).

Poza tym, torby projektowane są według powszechnie uznanego standardu, tj. 93 na 65 na 375 milimetrów (odpowiednio szerokość, wielkość dna i wysokość). Wyższe od butelki opakowanie przeciwdziała ewentualnemu wysunięciu się wina i jego upadkowi – także kiedy jest pełne.

Wysokiej jakości, odporny nadruk

Nadruk stosowany w przypadku toreb papierowych na wina to popularny sitodruk, który jest jedną z najpopularniejszych technik wykorzystywanych w poligrafii. Naniesiony za pomocą profesjonalnych maszyn wzór zachowuje najwyższą jakość i wiernie odwzorowuje kolory.

Wśród najpopularniejszych papierów wykorzystywanych przy produkcji toreb na wina są m.in.:

  • papier szary (brązowy): naturalny, uniwersalny kolor, który w dobry sposób odwzorowuje kolorowy zadruk,

  • papier biały: skutecznie eksponuje barwne zadruki,

  • papiery kolorowe (fiolety, zielenie, granaty i odcienie ciemnej czerwieni): dobrze eksponują jasny, biały lub mocno intensywny – ciemny wzór.

Świadomość proekologiczna konsumenta nie jest bez znaczenia

Torby papierowe na wino z papieru kraft kolorowe z uchwytem bawełnianym to nie tylko ergonomiczne i odporne opakowania na alkohol, ale i produkty podkreślające prestiż tego trunku oraz jego szczególny charakter. Towarzystwo naturalnych komponentów i delikatne oznaczenie marki na opakowaniu to doskonały sposób na skuteczne pozycjonowanie swojej działalności na rynku.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Podziękuj gościom za przybycie na wesele. Wręcz torbę ślubną z drobnym upominkiem

Torby okolicznościowe wykonane z wysokiej jakości papieru to dobry sposób na wręczenie niewielkich upominków gościom, którzy zostali zaproszeni na ceremonię...

Zamknij