Torby papierowe z płaskim uchwytem na większe zakupy

Torby papierowe z uchwytem płaskim są coraz popularniejszymi produktami wybieranymi przez największe polskie sieci handlowe, a także mniejszych przedsiębiorców z sektora MSP. Doskonale sprawdzają się jako podstawowe torby do przenoszenia większych i cięższych produktów.

Wysoka wytrzymałość na obciążenie

W zależności do wybranego rozmiaru i gramatury (na ogół do ok. 100 gramów na 1 metr kwadratowy) samego papieru, torby papierowe z uchwytem płaskim wykazują nośność nawet do 20 kilogramów. Dzięki zastosowaniu wzmocnionych, na ogół – wklejanych uchwytów, to idealne rozwiązanie na codzienne zakupy spożywcze.

Metoda zadruku: w jaki sposób nanoszone są treści reklamowe na torby papierowe?

Torby papierowe z płaskim uchwytem zadrukowywane są przy wykorzystaniu techniki sitodruku lub fleksograficznie:

  • zadruk sitodrukiem: najpopularniejsza technika zadruku na torbach reklamowych. Wzory nanoszone za pomocą specjalnych matryc poligraficznych, które są z czasem utrwalane termicznie. Uzyskany w ten sposób zadruk jest stosunkowo tani, a przy tym pozwala na uzyskanie spodziewanego efektu.

  • zadruk wypukły (fleksografia): nowoczesna, nieco droższa technika obróbki. Torba papierowa trafia między specjalne cylindry dociskowe i formowe; nanoszone farby na powierzchnię występują w stanie ciekłym. Fleksografia chętnie stosowana jest także w przypadku pozostałych produktów wykonanych z papieru, a w tym m.in. tektury falistej i wielu pozostałych.

Kolor i rozmiar nie są bez znaczenia

Torby papierowe występują w kilku standaryzowanych rozmiarach i na ogół małe mają od 18 cm szerokości i 22 cm wysokości. Największe torby papierowe i papierze o gramaturze 100 gramów na 1 metr kwadratowy mierzą do 45 na 48 centymetrów (odpowiednio szerokość i wysokość).

Na ogół, polscy producenci proponują swoim klientom kompletną paletę barw, a w tym:

  1. torby białe,

  2. torby szare,

  3. torby kolorowe.

Ile kosztuje dobra torba z uchwytem płaskim?

Przyjmuje się, że torby papierowe z uchwytem płaskim kosztują jednostkowo od niespełna 20 do 50 groszy w zależności od liczby zamówionych produktów, poziomu zadruku i liczby kolorów.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ekskluzywne torby papierowe ze skręcanym uchwytem. Do zastosowań uniwersalnych

Najpopularniejszymi produktami wśród toreb papierowych są te ze skręcanymi uchwytami. Delikatna budowa nadaje im niepowtarzalnego charakteru, który doceniają nie tylko...

Zamknij